Wat een geslaagde Hippische week!

Wat hebben wij enorm genoten van het prachtige weer en alle enthousiaste kinderen! 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


We begonnen deze week met een springclinic van Tom Werkman op dinsdag 1 maart! 
Zie hieronder het filmpje van de dag.

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Op woensdag 2 maart vond een voltigewedstrijd plaats.
We zagen de 
Wat heeft iedereen het ontzettend goed gedaan!! 

 

Uitslag  klasse BB stap

1. Yinthe Kouseband
2. Puck Torn Broers
3. Mila Wiltink
4. Rhodé van Kalkeren
5.Janelle van Kalkeren
6. Joanne Visser
7. Laura van Laar


Uitslag klasse BB draf
1. Isabelle Hommerson
2. Alicia Schouten
3. Liesbeth van de Bijl
4. Robine Crum

 

Uitslag klasse B galop
1. Gwen Berends
2. Noa Gerritsen
3. Daniella Verwoerd
4. Sune den hartog
5. Renske van Eck

 

Hieronder een filmpje met de foto's van deze prachtige dag!
 

 

 

 

 

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Op Donderdag 3 maart kwam Maayke Romijn foto's maken! 
We hadden ineens veel fotomodellen op stal! 
Hieronder een kleine impressie ervan!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dan als afsluiting van deze week op zaterdag 5 maart een onderlinge dressuur wedstrijd! 
Super knap gereden iedereen!!

 

Uitslag AA

1, Elisa van Toorn
2. Celina Hol
3. Luna van de Heijden

4. Roosje Warrink

5. Otis Athmer

6. Liesbeth van de Bijl

7. Iza Beau Verwoerd

 

Uitslag A
1. Emmalie van Zetten

2. Marlou van Kuillenburg

3. Lotte Drost

4. Sophie Derksen

 

Uitslag B

1. Noa Scheurwater

2. Lucy Rustenhoven

3. Renske Verspuij

4. Kyra Schelling

4. Anne Lynn van Laar

5. Laura van Laar

6. Elise van de Hatert

7. Claudia Peters

8. Fabien van Westrenen

9. Daniella Verwoert

10. Denise Laponder

11. Manon Robbertsen

12. Nadia Kuivenhoven

13. Hugo Melief

14. Sanne Briene

14. Sanne van Doorn

15. Lana van Apeldoorn

16. Hannelore van de Laan

 

Uitslag klasse L1

1. Ise Verburg

2. Henrieke van Kleef

3. Marjet Thijssen

4. Janieke van Walsum

5. Alyssa Geurtsen
6. Roos van Meerten
7. Tamara Thijssen
9. Loise van Zetten
9. Marleen van Stokkum
10. Julia van Meerten


 

En dan hier nog een video met de foto's van deze geslaagde dag!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>> Terug naar het overzicht