Startlijst springwedstrijd 16 oktober 2021

 

 

*Voor aanvang van alle klasses is er de mogelijkheid om het parcours te verkennen.  ( Er mag ook bij een andere klasse verkend worden)      
*Na elke klasse is er een prijsuitreiking              

*vanaf 40 cm word er een barrage vereden over de foutlozen. De barrage gaat op tijd. 

     

*Voor het starten van je wedstrijd graag contant het inschrijfgeld (€10,00) betalen bij het koffiehoekje

 

* Kinderen met eigen pony's die 2x mee rijden in dezelfde klasse geld het eerste rondje voor de prijzen

 
                     

 

           
Parcours lopen 8:45      aanvang wedstrijd 9:00
Klasse 0-20        
1 Jolynn van Hal Esmee   0-20cm
2 Sterre van Veenendaal Sydney   0-20cm
3 Mila  Wiltink Meike   0-20cm
4 Emily Van de Lagemaat  Kareltje   0-20cm
5 Tessa van Voorden Lady   0-20cm
6 Veerle van de Poppe Meike   0-20cm
7 Marjet Tijssen  Bandit   0-20cm
8 Vera Kwak Meike   0-20cm
9 Nout Schouten Feodor   0-20cm
10 Fabien  van Westreenne Fay   0-20cm
11 Rhodé van Kalkeren Nena   0-20cm
12 Elisa  van Toorn Kareltje   0-20cm
13 Angelique  Bron Bella   0-20cm
           
Parcours lopen 10:00    aanvang deze klasse 10:15
Klasse 20-40cm        
1 Nadia  Kuivenhoven Feodor   20-40cm
2 Thijs van Leeuwen Sydney   20-40cm
3 Juliana Eits Esmee   20-40cm
4 Marjet Tijssen  Bandit   20-40cm
5 Fabien van Westreenen Fay   20-40cm
6 Sjevanie Schaefer Sydney   20-40cm
7 Pauline Augustinus Red Moon   20-40cm
8 Leah Van Mourik Meike   20-40cm
9 Lotte  Drost  Kareltje   20-40cm
10 Celina Hol Esmee   20-40cm
11 Lisa Kwak Sydney   20-40cm
12 Floortje  Van Houwelingen  Feodor   20-40cm
13 Sanne  van Doorn Sterre   20-40cm
14 Puck Torn Broers Meike   20-40cm
15 Hugo Melief Esmee   20-40cm
16 Renske  Verspuij Kareltje   20-40cm
17 Lana van Appeldoorn  Feodor   20-40cm
18 Elodie van Haaren Meike   20-40cm
19 Luna  vd Heijden Sydney   20-40cm
20 Fleur  Honders Esmee   20-40cm
21 Marlou van Kuilenburg Feodor   20-40cm
22 Sena Arslan Kareltje   20-40cm
23 Manon Robbertsen  Meike   20-40cm
24 Laura van Laar Sydney   20-40cm
25 Shania van Kleef Pip   20-40cm
26 Julia  van Triest Sunny   20-40cm
27 Isabella Oord Feodor   20-40cm
28 Shania van Kleef Pip   20-40cm
Parcour lopen +- 12:30   Aanvang deze klasse 12:45
Klasse 40-60cm        
1 Isabella  Kruize Charlotte   40-60cm
2 Jade Prijs Choco   40-60cm
3 Lisa  Polman Mea   40-60cm
3 Rozemarijn van der Veen  Kareltje   40-60cm
4 Isabella  Kruize Charlotte   40-60cm
5 Kiek  Van der Bogt Nena   40-60cm
6 Wendy Van Verseveld Feodor   40-60cm
7 Henrieke Kleef Woezel   40-60cm
8 Denise  Laponder  Meike   40-60cm
9 Roos van Meerten Choco   40-60cm
10 Elise van den Hatert Sydney   40-60cm
11 Danique  Mostert  Meike   40-60cm
12 Swanette  Bron Ricci   40-60cm
13 Maaike  Veenendaal  Fleur   40-60cm
14 Sanne  van Kempen Choco   40-60cm
15 Swanette  Bron Ricci   40-60cm
16 Julia Van triest Sunny   40-60cm
17 Alyssa Geurtsen Marvelous   40-60cm
18 Sanne  Briene Sterre   40-60cm
19 Claudia Peters Choco   40-60cm
20 Swanette  Bron Danja   40-60cm
21 Kyra Schelling Sydney    40-60cm
22 Feline Buijs  Feodor   40-60cm
23 Joyce van soest Ducati   40-60cm
24 Swanette  Bron Danja   40-60cm
25 Pauline  Augustinus Red Moon 40-60cm
26 Lina Unger C est la vie 40-60cm
27 Tamara Thijssen Meike   40-60cm
28 Suus  van den Berg Prince   40-60cm
29 Maud van Soest Red Moon 40-60cm
           
Parcours lopen +- 15:00   Aanvang deze klasse 15:15
Klasse 60-70cm        
           
1 Suus  van den Berg Prince   60-70cm
2 Jasmijn Van Hilten Sandokan   60-70cm
3 Geke Van Den Broek Sydney   60-70cm
4 Danique  Verkuijl Feodor   60-70cm
5 Jasmijn van Hilten Sandokan   60-70cm
6 Loïse van Zetten Star   60-70cm
7 Anne Sophie Schaven Farash   60-70cm
8 Juul de Haas Feodor   60-70cm
9 Karlijn Gottink Meike   60-70cm
           
Parcours lopen +- 15:30   Aanvang deze klasse 15:45
Klasse 70-80cm        
1 Loise  van Zetten Star   70-80cm
2 Julia Van Meerten Sydney   70-80cm
3 Tess  van Ditmarch Blacky   70-80cm
5 Jannieke van Walsem Sterre    70-80cm
6 Frederique  Scheuerman Elmo   70-80cm
7 Joyce van Soest Marelous   70-80cm
8 Lana van Kasteren Fleur   70-80cm
9 Maud van Soest Sterre    70-80cm
10 Frederique  Scheuerman Elmo   70-80cm
11 Danique  Mostert Meike   70-80cm
           
Klasse 80-90cm        
1 Tess van Ditmarch Blacky   80-90cm
2 Joyce van Soest Marvelous 80-90cm
     

 

>>> Terug naar het overzicht