Uitslag onderlinge dressuurwedstrijd

Wat hebben jullie het goed gedaan allemaal!! 
Bij je eerst volgende les kun je nog je protocol en je lintje halen en de namen die rood gekleurd zijn kunnen nog een extra prijs uitzoeken.    
De klasse A en AA is samengevoegd aangezien bijna iedereen los gereden heeft! 

 

 

Uitslag onderlinge dressuurwedstrijd 

 

Klasse A en AA 

 



 

 

Naam

Pony

Punten

1

Anne-lynn van Laar

Fleur

181

2

Laura van Laar

Feodor

176

3

Fabien van Westreenen

Faye

175

4

Roos van Ginkel

Florence

174

5

Marlou van Kuilenburg

Woezel

173

5

Rhodé van Kalkeren

Nena

173

6

Sterre van Veenendaal

Sydney

172

6

Lena Berends

Feodor

172

7

Hugo Melief

Bravo

171

8

Puck Torn Broers

Woezel

170

9

Emmalie van Zetten

Fleur

169

10

Sanne van Doorn

Feodor

168

10

Renske Capelle

Sydney

168

10

Sophie van der Sluis

Woezel

168

10

Lotte Drost

Woezel

168

11

Celina Hol

Bravo

167

11

Fleur Honders

Nena

167

11

Roosje Warrink

Nena

167

12

Emily Lagemaat

Feodor

166

13

Juliana Etis

Nena

166

13

Manon Robbertsen

Feodor

166

13

Lisa Ziegler

Nena

166

14

Eva van Ginkel

Gipsy

164

15

Lizzy van Meeteren

Nena

163

15

Lina Weiman

Woezel

163

16

Isis de Koning

Feodor

162

16

Sjeffanie Schaefer

Sydney

162

 

     

 

 

 

Klasse B

 

 

 

Naam

Pony

Punten

1

Jasmijn van Hilten

Sodukan

210

2

Janieke van Walsem

Fleur

208

3

Henrieke van Kleef

Woezel

207

4

Isa Verburg

Misty

202

5

Elise van de Hatert

Sydney

201

6

Karlijn Gotink

Princes

200

6

Denise Laponder

Sydney

200

7

Noa Scheurwater

Fleur

199

7

Roos van Meerten

Choco

199

8

Jolijne Berends

Bravo

198

 8

Kyra Schelling

Sydney

198

9

Feline Buijs

Sydney

197

9

Marjet Thijssen

Bandit

197

9

Joelle van Brenk

Gipsy

197

10

Oliwia Sierenoja

Woezel

195

10

Claudia Peters

Woezel

195

10

Julia Minkman

Woezel

195

10

Tiffany Peters

Deike

195

10

Nadia Kuikhoven

Sydney

195  

11

Renske Verspuij

Feodor

194

11

Rozemarijn van der Veen

Feodor

194

12

Sanne van Doorn

Sydney

193

12

Lana van Apeldoorn

Feodor

193

13

Evi Gerritsen

Hippy

192

13

Julia van Triest

Sunny

192

13

Loise van Zetten

Star

192

14

Marlijn Lammers

Deike

191

15

Sanne Briene

Bravo

190

15

Kiky Eikelboom

Deike

190

16

Tamara Thijssen

Princes

189

16

Lucy Rustenhoven

Hippy

189

17

Dilaya Visser

Fleur

188

17

Sanne van Kempen Star 186

 

 

Klasse L1 en L2

 

 

Naam

Pony

Punten

1

Danique Verkuijl

Feodor

200.5

2

Sam van Doorn

Feodor

198.5

3

Alyssa Geurtsen

Sydney

198

4

Kiek van der Bogt

Nena

190.5

5

Danique Mostert

Hippy

189

6

Lina Unger

Loekie

184.5

7

Marleen van Stokkum

Nina

184

8

Geke van der Broek

Marvelous

180.5

 

 

 

 

>>> Terug naar het overzicht