startlijst onderlinge springwedstrijd 10-11-2018

Dit is de definitieve startlijst van de onderlinge springwedstrijd van a.s zaterdag 10-11-2018.

Het hek bij de Grote brugse grintweg 2 in Zoelen open vanzelf wanneer u ervoor staat.
Betalen van de wedstrijd (7,50 per parcours) kan achter in de kantine.
Ook is de kantine geopend om wat eten of drinken te bestellen,

Parcours lopen kan om 10:15 tot 10:30
Aanvang klasse 20 cm 10:30
Wij rekenen ongeveer 3 a 3,5 minuten per combinatie, dit kan altijd uit of inlopen. houd er rekening mee dat u optijd aanwezig bent.


Klasse 20 cm

 

1

Vera van Ingen

Sydney

2

Freek Zegers

Zep

3

Jolijne Berends

Bueno

4

Sanne van Blijderveen

Lilly

5

Brechje van Binsbergen

Sydney

6

Lotte Van Schaik

Vosje

7

Pauline Augustinus

Hippy

8

Mayra Brouwer

Sydney

9

Sanne van Kempen

Bueno

10

Dilaya Visser

Lotte

11

Anouk Emaus

Browny

12

Loise van Zetten

Bueno

13

Anneke Course

Sydney

14

Marjet Tijssen

Lilly

15

Anne Lynn van de scheur

Bella

16

Celine Roelofsen

Sydney

17

Danie van Raaij

Boy

18

Sanne Vervat

Lotte

19

Sanne Briene

Sydney

20

Rosemarijn van der veen

Hippy

21

Isa Verburg

Lotte

22

Juul de Haas

Lilly

23

Tatum Palada

Sydney

24

Roos van Meerten

Hippy

25

Lotte Zaaijer

Chiel

26

Fleur Honders

Sydney

27

Angelique Bron

Dutch

28

Julia Minkman

Woezel

29

Bo Bronk

Smarty

30

Marlou van kuilenburg

Sydney

31

Angelique Bron

Dutch

32

Jolieke Verbaarschot

Alex

 

 

 

 

Pauze & parcours verhogen en er is de mogelijkheid om het parcours te lopen

 
Aanvang klasse 40 cm +- 12:45

 

1

Ties Walbeek

Sydney

2

Julia van Raaij

Boy

3

Sascha Duijster

Lilly

4

Amy van Lienden

Navarra

5

Lotte Zaaijer

Chiel

6

Carmen van Eck

Bella

7

Evi Gerritsen

Lilly

8

Bente Bronk

Smarty

9

Danique Mostert

Bueno

10

Tamara Thijssen

Navarra

11

Ivy Weerdesteijn

Bella

12

Jolieke Verbaarschot

Alex

13

Julia Minkman

Woezel

14

Fleurtje Faber

Bella

15

Elisa van Kempen

Sydney

16

Geke van den Broek

Navarra

17

Henrieke van Kleef

Bella

18

Emma van de Herk

Fleur

19

Eva Berends

Bueno

20

Alyssa Geurtsen

Navarra

21

Swanette Bron

Dutch

22

Suze de Haas

Bella

23

Elise vd Hatert

Sydney

24

Maaike Veenendaal

Navarra

25

Valerie Faber

Bella

26

Femde de rooder

Bueno

27

Swanette Bron

Dutch

28

Isabelle Tromp

Bella

29

Fleur van Maren

Navarra

30

Caitlin Peters

In Connection’s Ubeau

31

Debora Roelofsen

Bueno

32

Renate van de pol

Bella

33

Maarten Koppejan

Sam

34

Reza van Doorn

Navarra

35

Julia Triest

Hippy

36

Caitlin Peters

In Connection’s Ubeau

37

Maarten Koppejan

Sam

38

Danique Verkuijl

Bueno

 

Pauze +- 30 min Parcours verhogen en mogelijkheid om het parcours te lopen.


Klasse 60cm aanvang +- 15:15

 

1

Bowie van den hoven

Navarra

2

Eva Tijssen

Bella

3

Thirza van de Pol

Bambi van Schermeerdershof

4

Sanna Kardol

Zarona

5

Lina Unger

Fleur

6

Adrietta van dijk

Sydney

7

Thirza van de Pol

Bambi van Schermeerdershof

8

Fenne van Lutterveld

Bella

9

Marit Versloot

Navarra

10

Bowie van den Hoven

Alado

 

 

Parcours verhogen 
Klasse 80cm

 

1

Sanna Kardol

Zarona

2

Maud van Soest

Rafaella

3

Joyce van Soest

Bella

4

Hanno van Kalkeren

Hatsjie

5

Lisa Polman

Rafaella

6

Sanna Kardol

Ivy

 

Klasse 100cm

 

1

Caya Jochems

Feels Like Gold

2

Brigitte de man

 

3

Sanna Kardol

Ivy

4

Caya Jochems

Feels Like Gold

5

Hanno van Kalkeren

Hatsjie

 

Na afloop de prijsuitreiking in de paardenbak rond 16:30 

 

>>> Terug naar het overzicht