Startlijst onderlinge dressuurwedstrijd 31-03-2018

 

Definitieve startlijst!

 

* PARKEREN op het oude parkeerterrein van de jumbo

   ingang aan het Gildeland  (waar vroeger de uitgang was)
  Ook de trailers mogen daar geparkeerd worden!


* Wegens het aantal deelnemers rijd de klasse A de verkorte proef (de AA proef maar dan los) proef 1
  De andere klasses rijden de eerste proef. (klasse B proef 4 klasse L1 proef 6)

* Er zijn 2 fotografen aanwezig er kunnen zowel rij foto's als portret foto's gemaakt worden! 
(Chanelle duitchser --> chanelart.nl  en Eline van Dalen --> fotografie-eline.nl

* Ruitershop Dibbits is aanwezig met leuke ruitersportartikelen

* Tijden zijn richttijden er kan altijd afgeweken worden! (wij gaan uit van ong 8 min per proef.)

Aanvang 9:00 klasse AA en A (rijden door elkaar)

1

Tamara Thijssen

Sydney

2

Mayra Brouwer

Bueno

3

Renate van de Pol

Fleur

4

Rozemarijn van de Veen

Browny

5

Sanne van Blijderveen

Sydney

6

Celine Roelofsen

Bueno

7

Roos van Meerten

Fleur

8

Sanne van Kempen

Bueno

9

Anouk Emaus

Browny

10

Elina van Hattum

Pietje

11

Silvy Hilckmann

Bueno

12

Isa Verburg

Fleur

13

Renske Verspuij

Browny

14

Juul de Haas

Fleur

15

Brechje van Binsbergen

Sydney

16

Danique Mostert

Pietje

17

Loise van Zetten

Bueno

18

Sanne Briene

Fleur

19

Evi Gerritsen

Browny

20

Tiffany Hoogendoorn

Pietje

21

Angelique Bron

Dutch

22

Annelie Nagel

Bueno

23

Pauline Augustinus

Browny

24

Emma de Jager

Fleur

25

Lotte van Schaijk

Sydney

26

Bo Bronk

Smarty

27

Anneke Course

Bueno

28

Danie van Raaij

Boy

29

Fleurtje Faber

Fleur

30

Sascha Duijtser

Sydney

31

Tatum van Kalkeren

Bueno

32

Valerie Faber

Fleur

33

Marjet Tijssen

Pietje

34

Marjolein van Dam

Bueno

35

Ties Walbeek

Sydney

 

+- 13:45 Prijsuitreiking klasse AA en A

Aanvang Klasse B +-  14:00

1

Laura Mos

Muffin

2

Isabelle Tromp

Woezel

3

Marit Versloot

Bueno

4

Anne van Laar

Sydney

5

Maaike van Veenendaal

Woezel

6

Bente Bronk

Smarty

7

Elisa van Kempen

Woezel

8

Fleur van Maren

Pietje

9

Esmee Willemsen

Fleur

10

Emma Muller

Woezel

11

Julia van Raaij

Boy

12

Femke Bos

Muffin

13

Swannette Bron

Dutch

14

Eva Thijssen

Emma/Muffin

15

Reza van Doorn

Woezel

16

Amy van Lienden

Pietje

17

Eva Berends

Bueno

18

Sam van Doorn

Woezel

19

Suze de Haas

Sydney

20

Danique Verkuijl

Fleur

21

Bowie van der Hoven

Emma

22

Elise van de Hatert

Sydney

 

 

Klasse L1
 

1

Debora Roelofsen

Woezel

2

Maud van Soest

Rafaella

3

Sanne van Kalkeren

Navarra

4

Lisa Polman

Emma

5

Sandra Muller

Fleur

6

Adrietta van Dijk

Sydney

7

Joyce vn Soest

Navarra

8

Marieke Geldof

Woezel

9

Marlene Florestein

Bueno

 

Prijsuitreiking +- 18:30 van de B en L1
 

 

 

>>> Terug naar het overzicht